لابیاپلاستی بدون بخیه

لابیاپلاستی بدون بخیه

همان طور که در مطالب قبلی ذکر شد ، با کمک عمل لابیاپلاستی می توان سایز لبه های خارجی و داخلی واژن را کاهش داد ، آیا می دانستید که ژنتیک و افزایش وزن و مشکلات هورمونی باعث افزایش سایز لابیاها و افتادگی آنها می شود که به کمک عمل زیبایی لابیاها می توان این مشکل را حل کرد ؟ در این مطل می خواهیم در رابطه با جراحی لابیاپلاستی بدون بخیه نکاتی را مطرح کنیم اما اگر شما نمی دانید لابیاپلاستی چیست روی لینک کلیک کنید.

مزایای لابیاپلاستی

به آسانی لباس های تنگ بپوشید

در بانوانی که سایز لابیاها بزرگ می باشد ، زمان پوشیدن لباس های تنگ دچار مشکل شده ، علاوه برآن در این اشخاص سوزش ، ناراحتی و خارش نسبت به سایر اشخاص بیشتر است .

تاثیر جنسی

درد حین رابطه جنسی می توان به دلیل لابیاهای بزرگ باشد ، اگر علت درد حین رابطه جنسی لابیاهای بزرگ باشد ، با کاهش سایز لابیاها می توان این مشکل را حل کرد ، علاوه بر آن با از بین بردن پوست اضافه بروی لابیاها می توان لذت جنسی را افزایش داد .

چرا لابیاپلاستی بدون بخیه؟

  • این جراحی نیازی به بی هوشی ندارد .
  • این روش به شکل سرپایی است .
  • نقاهت پس از عمل بسیار کوتاه است .
  • ایمن و کم تهاجمی بودن
  • بدون بی هوشی و درد

لابیاپلاستیبدون بخیه (سافت سرجری)

با کمک روش سافت سرجری می توان لابیاپلاستی بدون بخیه را انجام داد ، این روش برای لابیاهای کوچک قابل استفاده است ، اگر سایز لابیاها بسیار بزرگ باشد ، نمی توان لابیاپلاستی بدون بخیه را برای آن استفاده کرد . پس بانوان بدانند که هر خانمی نمی تواند کاندیدای لابیاپلاستی بدون بخیه باشد . اما لابیاپلاستی بدون بیهوشی در تمامی افراد امکان پذیر است مگر فرد مورد پزشکی خاصی را با جراح لابیاپلاستی خود مطرح کرده باشد.

آیا می دانستید

برای اولین بار در ایران دکتر بهمن پور لابیاپلاستی به روش سافت سرجری را انجام داد .

دکتر بهمن پور برای اولین بار در ایران لابیاپلاستی بدون بخیه را انجام داد ، لابیاپلاستی به روش سافت سرجری در کشورهای اروپایی و آمریکا در حال انجام است .

لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی کدام بهتر است ؟

  • دوره ریکاوری

ریکاوری لابیاپلاستی بدون بخیه مدت زمان کمتری است نسبت به لابیاپلاستی با جراحی

در روش لابیاپلاستی بدون بخیه شخص می تواند بلافاصله کارهای خود را انجام دهد ، اما در روش لابیاپلاستی با جراحی شخص باید تا ۳ روز استراحت نسبی داشته باشد .

  • تسریع روند بهبودی

بهبودی پس از عمل در روش لابیاپلاستی بدون بخیه خیلی سریع تر از لابیاپلاستی با جراحی است .

نکات مهم پس از عمل لابیاها

پس از عمل لابیاها شخص نباید فعالیت های سنگین داشته باشد و یا اجسام سنگین را بلند کند .

پس از عمل لابیاها بهتر است که شخص یک بالش زیر باسن خود قرار دهد تا فشاری به ناحیه تناسلی وارد نشود .

پس از عمل استفاده از پمادهای ترمیمی کمک شایانی به تسریع جای زخم ها می کند .

پس از عمل نباید تا یک ماه به مصرف سیگار بپردازید زیرا علاوه بر افزایش خونریزی سبب پارگی لابیاها می شود و روند بهبودی را مختل می کند .

پس از عمل لابیاها رابطه جنسی باید تا یک ماه به تاخیر بیافتد .

همزمان با زایمان این عمل را نمی توان انجام داد ، بلکه باید سه ماه از زایمان بگذرد تا تورم بارداری کاهش یابد سپس عمل لابیاپلاستی انجام شود .

هزینه لابیاپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + نوزده =